„Szépen, helyesen!”

 

2019. március 27-én szépírási vetélkedőt rendeztek a Báthory iskolában, melyre idén már nem csak a veszprémi, hanem a környékbeli iskolákból is érkeztek versenyzők. Iskolánkat évfolyamonként 1-1 tanuló képviselte. A feladat egy szöveg másolása volt, de a versenyzők nagy száma miatt szigorítottak az értékelésen, és csak a teljesen hibátlan, javítások nélküli és kifogástalan külalakú munkákat értékelték. Ezért is vagyunk büszkék iskolánk tanulóira, mert mindannyian dobogós helyen végeztek.

Kovács Ilona (5.b)                                           III. helyezett

Simon Dorottya (6.b)                                     III. helyezett

Czaun Réka (7.c)                                             II. helyezett

Alasztics-Nakagami Anna Noriko (8.a)       I. helyezett

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!