Tanulóink 2017/18

1.A1.B2.A2.B3.A3.B4.A4.B5.A5.B6.A6.B6.C7.A7.B8.A8.B8.C

Osztályfőnök: Mustóné Peller Ildikó
Napközis nevelő: Kovács Anett

1. Csefkó-Punk Bendegúz
2. Deák Nóra
3. Fekete Leila
4. Józsa Botond
5. Kóczián Fruzsina Gyöngyi
6. Kuti Alexander
7. Németh Zsombor Soma
8. Szabó Máté
9. Szabó Vanessza Nóra
10. Takács Lili Zsuzsanna
11. Varga Norbert
12. Veres Botond

 

 

Osztályfőnök: Sebestyénné Siki Eliza
Napközis nevelő: Szabó Andrea

1. Benyes Csongor Barnabás
2. Brányi Barnabás
3. Brevics Ágoston
4. Cirkos Adél
5. Finta Bulcsú
6. Gaschler Janka
7. Imre Benedek
8. Karlinszky Zalán
9. Kelemen Bence
10. Rauscher Blanka
11. Strba Levente Bence
12. Strenner Nimród
13. Szilágyi Zoltán
14. Szlotta Gergő
15. Takács Izabella
16. Varsányi Alma
17. Várszegi Lilien

 

Osztályfőnök: Csizmadiáné Csillak Hajnalka
Napközis nevelő: Schőberl Csilla

1. Berta Sára
2. Buzás Csaba Csongor
3. Csoszánszki Magor
4. Ender Bence Botond
5. Fehér Barbara
6. Fogassy Zágon
7. Hornyák Janka
8. Jáger Nóra
9. Kovács Borbála
10. Kreschka Lilla
11. Máhl Róbert
12. Majoros Máté
13. Middleton Gábriel Dawson
14. Papp Nikoletta
15. Péter Dóra
16. Ruskovics Lili
17. Sári-Kovács Boldizsár
18. Veldi Sára

 

Osztályfőnök: Fenesné Máté Andrea
Napközis nevelő: Veiland Miklósné

1. Czabula Dominik
2. Döbröntei Kornél
3. Ferenczi Kristóf Dávid
4. Görög Lúcia Gréta
5. Horváth Magor
6. Kiss Gábor
7. Kóródi Odett
8. László Bulcsú
9. Légrádi Anikó Tekla
10. Madarász Lilien Petra
11. Mészáros Dorka
12. Mogyorósi Barnabás
13. Németh Mátyás
14. Polányi Levente
15. Rajki Ádám
16. Ruzsovits Léna Kamilla
17. Szalai Fruzsina Teréz
18. Szöllőskei Sára Júlia

 

Osztályfőnök: dr. Mohosné Danyi Eszter
Napközis nevelő: Farkas Tímea

1. Ali Anna
2. Balogh Boglárka Emma
3. Balogh Csaba
4. Balogh Kincső Csenge
5. Berkes Sára
6. Biszak Júlia Éva
7. Bőczi Barnabás
8. Csendes Kristóf
9. Csizmadia Levente
10. Csomai Márk
11. Csoszánszki Emese
12. Farkas Sarolta
13. Fekete Anna
14. Földesi Balázs
15. Happ Gellért Illés
16. Izsák Réka Kata
17. Koncsol Jázmin Anna
18. Kovács Ágoston Mátyás
19. Körmendi Levente
20. Lakatos Dávid
21. Lakatos Molli Edina
22. Molnár Bence József
23. Reiner Lilien
24. Száraz Léna Hanna
25. Székelyhidi Csanád
26. Szilágyi Zsófia
27. Takács Áron
28. Török Hanna Veronika

 

Osztályfőnök: Horváth Dóra
Napközis nevelő: Hidvégi Anita

1. Albert Dominik
2. Balogh Csenge
3. Balogh Dóra
4. Becker Krisztina
5. Berkes Ádám
6. Czaun Eszter
7. Elekes Anna Júlia
8. Enzsöl Bianka
9. Farkas Bence Kenéz
10. Gál Bertold
11. Gyulavári Gergő
12. Kiss Réka
13. Komáromy Ádám Viktor
14. Kreschka Dóra
15. Lakatos Kristóf
16. Lennert Ádám
17. Nyéki Barnabás
18. Osváth Míra Barbara
19. Papp Zorka
20. Rácz Róza
21. Sándor Kristóf
22. Szalai Flóra
23. Szalai Janka
24. Tamás Gréta Boglárka
25. Török Milán
26. Varga Lara Rebeka
27. Varga Milán Adrián
28. Vígh Olivér

Osztályfőnök: Molnárné Tóth Erzsébet
Napközis nevelő: Szitás Péter

1. Budai Barbara
2. Dóczi Tamás Áron
3. Döbröntei Dóra
4. Hamvai-Kovács Valér
5. Kólinger Zalán
6. Kormos Jázmin
7. Kovács Rebeka
8. Madarász Dániel Péter
9. Mogyorósi Nóra
10. Muraközy Imre
11. Novográdecz Kincső
12. Orovicz Dávid Károly
13. Papp Emma
14. Simon Ákos Lőrinc
15. Szilágyi Dorottya
16. Takó Hanna Zsófia
17. Tehel Adél
18. Tehel Ivett
19. Varga Ádám

 

Osztályfőnök: Pálfalvi Erzsébet
Napközis nevelő: Mészárosné Farády Petra

1. Boncz Boldizsár
2. Fábry Lehel Sándor
3. Füleki Benigna
4. Gárdonyi Anna
5. Happ Anna
6. Harpauer Samu
7. Katona-Molnár Botond
8. Kerékgyártó Zsófia
9. Kovács Ilona Flóra
10. Kusnyir Ádám
11. Lőrincz Luca
12. Molnár Vajk
13. Németh Borka
14. Néninger Katarina
15. Ruzsovits Áron Péter
16. Schlakker Fanni
17. Strenner Noémi
18. Szabó Zselyke
19. Tóth Áron

 

Osztályfőnök: Kissné Cservenyák Judit

1. Alasztics-Nakagami Fanni Tomoko
2. Ali Ábel
3. Barta Borbála Lara
4. Budai Dániel
5. Domián Luca
6. Farkas Ábel Regő
7. Fekete Júlia
8. Ferenczi Anna
9. Görög Aida Anna
10. Gurgut Tímea Ilona
11. Hapl Hanna
12. Hapl Marcell Tamás
13. Horváth Miklós
14. Iványi Bálint
15. Jász Martin
16. Juhász Anna
17. Kárpáti Zsófia
18. Kutasi Zsanett Fanni
19. László Dóra
20. László Levente
21. Molnár Glória
22. Palatin Enikő Abigél
23. Szijjártó Anna
24. Szűcs Jonatán Gergely
25. Taubert Zsigmond Márton

 

Osztályfőnök: Németh Mária

1. Eveli Maja
2. Harhai Péter
3. Hauck Bettina
4. Hegyi Boglárka
5. Horváth Eszter Sára
6. Kányai Kristóf Zalán
7. Kertész Bálint
8. Kiss Róza
9. Kobán Barna
10. Kovács Bertalan
11. Kovács Veronika Flóra
12. Légrádi József Zsombor
13. Lóczi Laura
14. Mohos Dóra Eszter
15. Nagy Marietta
16. Németh Júlia
17. Pataki András
18. Simon Dorottya
19. Sintábor Flóra
20. Szalai István
21. Varga Réka Csenge
22. Vitáris Virág Loretta
23. Winkler Dóra

 

 

 

 

Osztályfőnök: Jávorka Tünde

1. Berei Henrik József
2. Berhidai Barangó
3. Cziráki Gellért
4. Cseke Dóra
5. Énekes Norbert
6. Fábry Csanád Zsolt
7. Horváth Hunor
8. Kinde Merse Márk
9. Makó Natália
10. Miskey Zétény
11. Nagy Júlia
12. Nyéki Dániel
13. Papp Gergely
14. Puskás Réka
15. Szabó Flóra Gréta
16. Tóth Kristóf
17. Tóth Máté
18. Turzó Zsuzsa
19. Várszegi Gergely

 

Osztályfőnök: Schoffhauzerné Bakonyi Ilona

1. Döbröntei Kinga
2. Eveli Benigna
3. Gaschler Emma
4. Gelencsér Ábel
5. Gelencsér Eszter
6. Hajdú Donát
7. Haluza Anna Flóra
8. Heblinger Laura Kinga
9. Iványi Anna
10. Kádár Kevin Adrián
11. Kertész Márk
12. Kovács Anett
13. László Hajnal
14. Németi Zsóka
15. Papp Sára Júlia
16. Polányi Csenge
17. Sövényházi Lilla
18. Szabó Korina
19. Sziránszki Zsófia Lili
20. Takó Dorka
21. Vass Anita
22. Vigh Balázs

 

Osztályfőnök: Varga Tünde

1. Berkes Bendegúz
2. Bús Áron
3. Czaun Réka
4. Gáty Gergely Levente
5. Guba Ákos
6. Helischer Barbara
7. Horváth László
8. Kerékgyártó Dóra
9. Koncsol Norbert László
10. Kovács Brúnó
11. Kuglits Milán
12. Mária Ákos
13. Mohos Anna Zsófia
14. Molnár Blanka
15. Molnár Dániel Vilmos
16. Novográdecz Ábel
17. Oláh Száva Anna
18. Rák Máté Zsombor
19. Répásy Márton
20. Rochlitz Júlia Mária
21. Szabó Csoma
22. Nagy Fruzsina

 

Osztályfőnök: Szijjártóné Hosoff Katalin

1. Alasztics-Nakagami Anna Noriko
2. Czvetkó Milán
3. Horváth Írisz
4. Horváth Levente András
5. Horváth Szabina
6. Kóczián Barnabás Zoltán
7. Makó Krisztián
8. Mencseli Márk
9. Molnár Eszter Tímea
10. Palatin Viktor
11. Petróczi Máté
12. Szabó Dorina
13. Szabó Gergő
14. Szalai Petra
15. Szekeres Rebeka
16. Szilágyi Anna
17. Szőllősi Márton
18. Taubert Ábris István
19. Turcsányi-Koch Dominik
20. Vajthó Anna
21. Valter Levente
22. Varga Angéla
23. Varga Kristóf
24. Varga Virág Dóra
25. Vígh Martin
26. Zlati Bálint

 

Osztályfőnök: Hetyési Judit

1. Balogh Zselyke Zsófia
2. Baumgartner Dominik
3. Bernátzki Dóra
4. Berta Gábor
5. Csomor Máté
6. Farkas Eszter
7. Fehér Virág Anna
8. Fekete Szabolcs
9. Fojtyik Fanni
10. Gaschler Máté
11. Gerstmár Júlia
12. Hangodi Mátyás János
13. Harhai Ágnes
14. Kiss Anna
15. Kólinger Zsombor
16. Kölcsei Márton
17. Lakatos Janka Liza
18. Miskey Zsombor
19. Németh Vince Sándor
20. Oláh Gábor Attila
21. Polányi Luca
22. Pozsgai Fanni
23. Rauscher Lili
24. Szijjártó Áron
25. Török Máté Dániel

 

Osztályfőnök: Albertné Balogh Márta

1. Balogh Dénes Áron
2. Dömény Dávid
3. Eveli Kincső
4. Fülöp Balázs
5. Fülöp Zsigmond
6. Gurgut Tamás
7. Havér Sára
8. Kobán Kíra
9. Kovács Dániel
10. Kovács Gergő
11. Koválcsik Antónia
12. Léner Rebeka Réka
13. Papp Julianna
14. Pintér Fruzsina Brigitta
15. Sárossy Júlia
16. Schnelbach Júlia Anna
17. Sebestyén Fanni Dorka
18. Somlai Flóra
19. Soós Zsófia
20. Szöllőskei Dorka
21. Tátrai Gergely József
22. Vásárhelyi Piroska Réka

 

Osztályfőnök: Futtató Andrea

1. Ács Benedek Róbert
2. Auerbach Kevin
3. Banicz Martin
4. Barta Eszter
5. Berhidai Kincső
6. Czvetkó István
7. Csőgör Csenge
8. Guba Réka
9. Igaz Gábor Barnabás
10. Kelemen Réka Piroska
11. László Milos
12. Maróti Blanka
13. Mátyás Luca
14. Orbán Gergely
15. Ránkl Eszter Róza
16. Simon András
17. Simon Anna Zsuzsanna
18. Tehel Vivien
19. Varga Regina Kata

Osztályfőnök: Hartmann-né Nagy Éva

1. Bertalan Dániel László
2. Csuta Dóra Imola
3. Csuta Krisztián Márk
4. Domián Dalma
5. Fischer Evelin Vivien
6. Gáty Ábel Botond
7. Haluza Máté Gedeon
8. Héninger Bendegúz
9. Kovács Barnabás
10. Lengyel Nóra
11. Molnár Luca Sára
12. Rauch Dalma Barbara
13. Sárközi Dávid
14. Szabó Nikolett Kinga
15. Székelyhidi Zalán
16. Szűcs Villő Abigél
17. Vangelista Lena Catarina