Tanulóink 2018/19

1.A1.B2.A2.B3.A3.B4.A4.B5.A5.B6.A6.B7.A7.B8.A8.B8.C

Osztályfőnök: dr. Mohosné Danyi Eszter
Napközis nevelő: Endrészné Veiland Viktória

1. Bényi Péter Kálmán
2. Biszkót Gréta Adél
3. Csapó Lili Nóra
4. Fehér Bence
5. Fekete Márton
6. Finta Benedek
7. Görög Júlia Jázmin
8. Honyetz Tamás Róbert
9. Imre Sára
10. Jaros Attila
11. Kókay Karina Eperke
12. Kovács Jázmin Abigél
13. Lakatos Mihály Tamás
14. Lázár Laura
15. Matula Flórián
16. Mészáros Dávid
17. Nagy János Árpád
18. Palotai Nándor
19. Tatai Marcell
20. Turchányi Konrád
21. Varga Benedek
22. Vigh Attila

Osztályfőnök: Hidvégi Anita
Napközis nevelő: Alföldi Ágnes

1. Berhidai Bulcsu
2. Biró Lídia
3. Csontos András
4. Ellmann Lili
5. Epinger Alexa
6. Hajdú Hanna
7. Hidvégi Hunor Attila
8. Juhász Ádám
9. Kemény Levente
10. Kiss Csanád
11. Kreschka Flóra
12. Lázár Anna
13. Matán Alen
14. Nagy Nándor
15. Németi Ábel
16. Pozsgai Attila
17. Puchinger Zsombor
18. Rácz Barnabás
19. Rák Aisa
20. Stáhl Anna Boróka
21. Szabó Márk Károly
22. Veisz Virág

Osztályfőnök: Pálfalvi Erzsébet
Napközis nevelő: Szabó Andrea

1. Béres Ábel
2. Böhm Krisztián
3. Buzás Csanád
4. Fazekas Lili
5. Filep Áron
6. Gyulavári Luca
7. Jónás Barbara
8. Kosztyán Zsófia
9. Kovács Ágoston
10. Kutasi Máté Gergő
11. László Emese
12. Mészáros Csenge
13. Rédl Máté
14. Sári-Kovács Baranka Flóra
15. Szentes Zoé
16. Tamás Péter
17. Török Hanna Boglárka
18. Vén Csanád
19. Vén Levente

Osztályfőnök: Molnárné Tóth Erzsébet
Napközis nevelő: Ticz Zsuzsanna

1. Berta Nóra
2. Csőgör Lóránt
3. Farkas Csenge
4. Grósz Krisztián
5. Harhai Júlia
6. Horváth Lenke Bolda
7. Juhász Simon Péter
8. Kiss-Szász Attila
9. Kovács Medárd
10. Kőszegi Villő
11. Losonczi Liza
12. Lukács Gréta
13. Makó Miklós
14. Németh Kristóf Attila
15. Rajcsányi Gina Maja
16. Sándor Nóra
17. Sipos Lili
18. Szilágyi Gergely
19. Szitás Borbála
20. Zsöllei Lili

Osztályfőnök: Mustóné Peller Ildikó
Napközis nevelő: Kövecses Mária

1. Bakai Csongor
2. Csefkó-Punk Bendegúz
3. Deák Nóra
4. Fekete Leila
5. Józsa Botond
6. Kóczián Fruzsina Gyöngyi
7. Kuti Alexander
8. Nagy Nimród Sándor
9. Németh Zsombor Soma
10. Nyári Jenő Rikárdó
11. Szabó Máté
12. Takács Lili Zsuzsanna
13. Varga Norbert
14. Veres Botond

Osztályfőnök: Sebestyénné Siki Eliza
Napközis nevelő: Nyőgér József

1. Benyes Csongor Barnabás
2. Brevics Ágoston
3. Cirkos Adél
4. Finta Bulcsú
5. Gaschler Janka
6. Imre Benedek
7. Karlinszky Zalán
8. Kelemen Bence
9. Késmárki Zsófia
10. Rauscher Blanka
11. Sánta Gergő
12. Strba Levente Bence
13. Strenner Nimród
14. Szilágyi Zoltán
15. Szlotta Gergő
16. Takács Izabella
17. Varsányi Alma
18. Várszegi Lilien

Osztályfőnök: Csizmadiáné Csillak Hajnalka
Napközis nevelő: Schőberl Csilla

1. Berki Hunor József
2. Berta Sára
3. Buzás Csaba Csongor
4. Császi Krisztina
5. Csoszánszki Magor
6. Ender Bence Botond
7. Fehér Barbara
8. Fogassy Zágon
9. Hornyák Janka
10. Jáger Nóra
11. Kovács Borbála
12. Kreschka Lilla
13. Máhl Róbert
14. Majoros Máté
15. Middleton Gábriel Dawson
16. Papp Nikoletta
17. Péter Dóra
18. Ruskovics Lili
19. Sári-Kovács Boldizsár
20. Sárvári Erik
21. Szánthó Levente Imre
22. Veldi Sára

Osztályfőnök: Fenesné Máté Andrea
Napközis nevelő: Veiland Miklósné

1. Czabula Dominik
2. Döbröntei Kornél
3. Ferenczi Kristóf Dávid
4. Görög Lúcia Gréta
5. Horváth Magor
6. Kiss Gábor
7. Kóródi Odett
8. László Bulcsú
9. Légrádi Anikó Tekla
10. Madarász Lilien Petra
11. Mészáros Dorka
12. Mogyorósi Barnabás
13. Németh Emma
14. Németh Mátyás
15. Patkó Kata
16. Polányi Levente
17. Rajki Ádám
18. Rapali Zsombor
19. Ruzsovits Léna Kamilla
20. Schneider Ferenc
21. Szalai Fruzsina Teréz
22. Szöllőskei Sára Júlia

Osztályfőnök: Nagy Andrea

1. Ali Anna
2. Balogh Boglárka Emma
3. Balogh Csaba
4. Balogh Kincső Csenge
5. Berkes Sára
6. Biszak Júlia Éva
7. Bőczi Barnabás
8. Csendes Kristóf
9. Csizmadia Levente
10. Csomai Márk
11. Csoszánszki Emese
12. Farkas Kökény Anna
13. Farkas Sarolta
14. Fekete Anna
15. Földesi Balázs
16. Happ Gellért Illés
17. Igaz Dániel
18. Izsák Réka Kata
19. Koncsol Jázmin Anna
20. Kovács Ágoston Mátyás
21. Lakatos Dávid
22. Lakatos Molli Edina
23. Molnár Bence József
24. Reiner Lilien
25. Székelyhidi Csanád
26. Szilágyi Zsófia
27. Takács Áron
28. Török Hanna Veronika

Osztályfőnök: Krámli Zsuzsanna

1. Balogh Csenge
2. Balogh Dóra
3. Becker Krisztina
4. Berkes Ádám
5. Czaun Eszter
6. Elekes Anna Júlia
7. Enzsöl Bianka
8. Gál Bertold
9. Gyulavári Gergő
10. Kiss Réka
11. Komáromy Ádám Viktor
12. Kreschka Dóra
13. Lakatos Kristóf
14. Lennert Ádám
15. Nyéki Barnabás
16. Papp Zorka
17. Pintér Benjámin
18. Rácz Róza
19. Sándor Kristóf
20. Szalai Flóra
21. Szalai Janka
22. Tamás Gréta Boglárka
23. Török Milán
24. Varga Lara Rebeka
25. Varga Milán Adrián
26. Vigh Olivér

Osztályfőnök: Bujdosó Viktória

1. Bognár Martin
2. Dóczi Tamás Áron
3. Döbröntei Dóra
4. Fogassy Zorka Zsófia
5. Heimpold Sarolta
6. Juhász Hunor Ádám
7. Kólinger Zalán
8. Kormos Jázmin
9. Kovács Rebeka
10. Madarász Dániel Péter
11. Mogyorósi Nóra
12. Muraközy Imre
13. Novográdecz Kincső
14. Orovicz Dávid Károly
15. Papp Emma
16. Simon Ákos Lőrinc
17. Szilágyi Dorottya
18. Takó Hanna Zsófia
19. Tehel Adél
20. Tehel Ivett
21. Turi Balázs
22. Varga Ádám

Osztályfőnök: dr. Szilágyiné Rezessy Dorottya

1. Boncz Boldizsár
2. Fábry Lehel Sándor
3. Füleki Benigna
4. Gárdonyi Anna
5. Happ Anna
6. Harpauer Samu
7. Katona-Molnár Botond
8. Kerékgyártó Zsófia
9. Kovács Ilona Flóra
10. Kusnyir Ádám
11. Lőrincz Luca
12. Mező Eszter Ildikó
13. Molnár Vajk
14. Németh Borka
15. Németh Izolda
16. Néninger Katarina
17. Ruzsovits Áron Péter
18. Schlakker Fanni
19. Strenner Noémi
20. Szabó Glória Izabella
21. Szabó Zselyke
22. Tóth Áron

Osztályfőnök: Kissné Cservenyák Judit

1. Alasztics-Nakagami Fanni Tomoko
2. Ali Ábel
3. Barta Borbála Lara
4. Béres Virág
5. Budai Dániel
6. Csipke Izabella Hanna
7. Domián Luca
8. Fekete Júlia
9. Ferenczi Anna
10. Gerics Annamária
11. Görög Aida Anna
12. Gurgut Tímea
13. Hapl Hanna
14. Hapl Marcell Tamás
15. Horváth Miklós
16. Iván Kinga Anna
17. Iványi Bálint
18. Jász Martin
19. Kárpáti Zsófia
20. Kutasi Zsanett Fanni
21. László Dóra
22. László Levente
23. Molnár Glória
24. Palatin Enikő Abigél
25. Szijjártó Anna
26. Szűcs Jonatán Gergely
27. Taubert Zsigmond Márton

Osztályfőnök: Németh Mária

1. Eveli Maja
2. Harhai Péter
3. Hauck Bettina
4. Hegyi Boglárka
5. Horváth Eszter Sára
6. Ihász Olivér Ferenc
7. Juhász Viktor Márk
8. Kertész Bálint
9. Kiss Róza
10. Kobán Barna
11. Kovács Bertalan
12. Kovács Veronika Flóra
13. Légrádi József Zsombor
14. Lóczi Laura
15. Mohos Dóra Eszter
16. Németh Júlia
17. Pataki András
18. Pintér Dominik
19. Schunck Stella
20. Simon Dorottya
21. Sintábor Flóra
22. Szalai István
23. Szűcs Levente László
24. Varga Laura
25. Varga Réka Csenge
26. Vitáris Virág Loretta
27. Winkler Dóra

Osztályfőnök: Jávorka Tünde

1. Berhidai Barangó
2. Cziráki Gellért
3. Cseke Dóra
4. Énekes Norbert
5. Horváth Hunor
6. Kinde Merse Márk
7. Kramli Zita
8. Makó Natália
9. Miskey Zétény
10. Nagy Júlia
11. Németh Dániel
12. Nyéki Dániel
13. Papp Gergely
14. Puskás Réka
15. Salamon Kitti
16. Szabó Flóra Gréta
17. Szirbek Alexandra
18. Tóth Kristóf
19. Tóth Máté
20. Turzó Zsuzsa

Osztályfőnök: Schoffhauzerné Bakonyi Ilona

1. Czaun Adél
2. Döbröntei Kinga
3. Eveli Benigna
4. Gaschler Emma
5. Gelencsér Ábel
6. Gelencsér Eszter
7. Gitta Imre
8. Hajdú Donát
9. Haluza Anna Flóra
10. Heblinger Laura Kinga
11. Iványi Anna
12. Kádár Kevin Adrián
13. Kertész Márk
14. Kovács Anett
15. László Hajnal
16. Németi Zsóka
17. Papp Sára Júlia
18. Polányi Csenge
19. Sövényházi Lilla
20. Szabó Korina
21. Sziránszki Zsófia Lili
22. Takó Dorka
23. Vass Anita
24. Vigh Balázs

Osztályfőnök: Varga Tünde

1. Berkes Bendegúz
2. Bognár Patrik
3. Bús Áron
4. Czaun Réka
5. Gáty Gergely Levente
6. Guba Ákos
7. Helischer Barbara
8. Horváth László
9. Kerékgyártó Dóra
10. Koncsol Norbert László
11. Kovács Brúnó
12. Kuglits Milán
13. Mária Ákos
14. Mohos Anna Zsófia
15. Molnár Blanka
16. Molnár Dániel Vilmos
17. Nagy Fruzsina
18. Novográdecz Ábel
19. Oláh Száva Anna
20. Rák Máté Zsombor
21. Répásy Márton
22. Rochlitz Júlia Mária
23. Szabó Csoma