Végzett tanulóink

20182017201620152014

8.a osztály

Osztályfőnök: Albertné Balogh Márta

1. Balogh Dénes Áron
2. Dömény Dávid
3. Eveli Kincső
4. Fülöp Balázs
5. Fülöp Zsigmond
6. Gurgut Tamás
7. Havér Sára
8. Kobán Kíra
9. Kovács Dániel
10. Kovács Gergő
11. Koválcsik Antónia
12. Léner Rebeka Réka
13. Papp Julianna
14. Pintér Fruzsina Brigitta
15. Sárossy Júlia
16. Schnelbach Júlia Anna
17. Sebestyén Fanni Dorka
18. Somlai Flóra
19. Soós Zsófia
20. Szöllőskei Dorka
21. Tátrai Gergely József
22. Vásárhelyi Piroska Réka


8.b osztály

Osztályfőnök: Futtató Andrea

1. Ács Benedek Róbert
2. Auerbach Kevin
3. Banicz Martin
4. Barta Eszter
5. Berhidai Kincső
6. Czvetkó István
7. Csőgör Csenge
8. Guba Réka
9. Igaz Gábor Barnabás
10. Kelemen Réka Piroska
11. László Milos
12. Maróti Blanka
13. Mátyás Luca
14. Orbán Gergely
15. Ránkl Eszter Róza
16. Simon András
17. Simon Anna Zsuzsanna
18. Tehel Vivien
19. Varga Regina Kata


8.c osztály

Osztályfőnök: Hartmann-né Nagy Éva

1. Bertalan Dániel László
2. Csuta Dóra Imola
3. Csuta Krisztián Márk
4. Domián Dalma
5. Fischer Evelin Vivien
6. Gáty Ábel Botond
7. Haluza Máté Gedeon
8. Héninger Bendegúz
9. Kovács Barnabás
10. Lengyel Nóra
11. Molnár Luca Sára
12. Rauch Dalma Barbara
13. Sárközi Dávid
14. Szabó Nikolett Kinga
15. Székelyhidi Zalán
16. Szűcs Villő Abigél
17. Vangelista Lena Catarina

8.a osztály

Osztályfőnök: Németh Mária

1. Balázs Mátyás
2. Baumann Kristóf Péter
3. Bors Virág
4. Dömény Fruzsina
5. Erdősi Balázs Márk
6. Fekete Kinga
7. Ferenczi Flórián Dominik
8. Gyöngyösi Anna Zsófia
9. Horváth Viktória
10. Kányai Domonkos
11. Kovács Flóra
12. Kovács Klára
13. Léner Emma Lujza
14. Migray Zsuzsanna
15. Nagy Beranadett
16. Puskás Réka
17. Samu Adorján Kornél
18. Szabó Luca
19. Szűcs Nándor
20. Vitáris Vivien Barbara


8.b osztály

Osztályfőnök: Nagy Andrea

1. Czaun Dóra
2. Cziráki Csongor
3. Cser Félix
4. Csizmadia Zsombor
5. Dubics Dominik
6. Ender Barbara
7. Fekete Krisztián
8. Frank Annamária
9. Gárdonyi Nóra
10. Kási Ramóna
11. Kiss Barnabás
12. Miskey Angelika
13. Miskey Bendegúz
14. Puskás Márk
15. Sárossy Zsombor
16. Schmidt Levente
17. Szabó Áron Balázs
18. Szabó Hanga
19. Szalai Réka
20. Tátrai Teréz Mária
21. Torda Bíborka
22. Valter Szonja
23. Varga Zoltán

8.a osztály

Osztályfőnök: Németh Csilla Katalin

1. Berta Lili Bianka
2. Crisan Roland
3. Czvetkó Gábor Bendegúz
4. Csabai Noémi
5. Gerstmár Veronika
6. Horváth Jázmin
7. Horváth Márk Zoltán
8. Kaszás Márk Dominik
9. Kovács Benedek
10. Krasznai Kata
11. Lengyel Kálmán
12. Schnelbach László Ádám
13. Szabó Adrián
14. Szolga Veronika
15. Szöllőskei Réka Johanna
16. Takó Gréta
17. Tóth Ádám
18. Törös Mátyás Zsolt


8.b osztály

Osztályfőnök: Simonné Bujdosó Viktória

1. Anczman Ágnes Mária
2. Barabás Boróka
3. Havér Kata
4. Helischer Melinda
5. Jenei Gergő
6. Kovács Dorka
7. Mészáros Ádám
8. Pataki László
9. Rácsai Zalán
10. Rauscher Géza
11. Rónai Bence
12. Simon Ágnes
13. Simon Márton
14. Szuromi Benedek
15. Szűcs Barnabás
16. Tokár Bálint Ferenc
17. Tóth Balázs Benedek
18. Vangelista Flóra Rozália
19. Viszt Martin

8.a osztály

Osztályfőnök: Hudra Nikoletta

1. Bors Boglárka
2. Cserép Ádám
3. Csuta Áron Dávid
4. Fischer Dominika Napsugár
5. Futtató Veronika Száva
6. Hardi Máté
7. Horváth Botond
8. Katona Donát
9. Király Lilien
10. Léber János
11. Mária Levente
12. Mészáros Roland
13. Pósán Mercédesz
14. Pósán Patrícia
15. Tebele Dániel


8.b osztály

Osztályfőnök: Shoffhauzerné Bakonyi Ilona

1. Bauer Levente Viktor
2. Dévai Dóra
3. Dobrai Enikő
4. Ender Blanka
5. Fekete Viktória
6. Guba Emese
7. Győry Zsófi
8. Ispán Bence
9. Jung Viktória
10. Megyeri Letícia
11. Mészáros Ágnes
12. Piros Máté
13. Schnelbach Eszter Zsuzsanna
14. Sebestyén Blanka
15. Szabó Dominik
16. Varga Nikolett

8.a osztály

Osztályfőnök: Kissné Cservenyák Judit

1. Csepely Zsófia
2. Csertán Zsuzsanna
3. Danka Benedek Péter
4. Énekes Róbert
5. Farkas Alexandra Szilvia
6. Füstös Martina Barbara
7. Gergely Tamás
8. Gerstmár Anna
9. Horváth Renáta Éva
10. Hutvágner Márk
11. Keresztes Katalin
12. Molnár Dorina
13. Orsós Ádám
14. Pataki Szabina
15. Pogasits Bernadett
16. Porkoláb Nikolett
17. Répás Erik Róbert
18. Szmulai Réka
19. Szűcs Naomi Anna
20. Tokár Péter István
21. Wágenhoffer Zsolt


8.b osztály

Osztályfőnök: Finta Péter

1. Anczmann Katalin Eszter
2. Bognár Katalin
3. Brotscholl Adél
4. Burgyán Zsófia
5. Csermely Annamária
6. Erdősi Péter Máté
7. Fekete Máté
8. Fülöp Ákos
9. Gyenes Artúr Kristóf
10. Hauck Bálint
11. Kocsis Vanessza Martina
12. Kovács Emese
13. Molnár Viktor
14. Palotás Bianka Fanni
15. Pirka Dávid Etele
16. Rák Gergő Attila
17. Strenner Laura
18. Zahorák Enikő