Versenyeredmények

 

2016/2017-es tanév

Iskolai versenyek 2016-17. tanév

Megnevezés Név/osztály Helyezés Felkészítő
Iskolai Népdaléneklési Verseny Biszak Júlia 2. a 1. Fellenbeckné Finta Beáta
Elekes Anna 2. b 2. Horváth Dóra
Balogh Kincső 2. a 3. Fellenbeckné Finta Beáta
Németh Borka 3. b 1. Kovács Anett

Kissné Cservenyák Judit

Szabó Zselyke 3. b 2. Kovács Anett

Kissné Cservenyák Judit

Budai Barbara 3. a 2. Veiland Miklósné

Kissné Cservenyák Judit

Kiss Róza 4. b 1. Sebestyénné Siki Eliza

Kissné Cservenyák Judit

Kovács Veronika 4. b 1. Sebestyénné Siki Eliza

Kissné Cservenyák Judit

Barta Borbála 4. a 2. Kovács Anett

Kissné Cservenyák Judit

Taubert Zsigmond 4. a 2. Kovács Anett

Kissné Cservenyák Judit

Ali Ábel 4. a 3. Kovács Anett

Kissné Cservenyák Judit

Mohos Dóra 4. b 3. Sebestyénné Siki Eliza

Kissné Cservenyák Judit

Iskolai Irodalmi „Ki mit tud?” Varga Milán 2. b 1. Horváth Dóra
Sándor Kristóf 2. b 2. Horváth Dóra
Madarász Dániel 3. a 1. Molnárné Tóth Erzsébet
Ali Ábel 4. a 2. Mustóné Peller Ildikó

Kovács Anett

Szabó Flóra 5. a 1. Endreszné Veiland Viktória
Gelencsér Ábel 5. b 2. Endreszné Veiland Viktória
Miskey Bendegúz  8. b 1. Szilágyiné Rezessy Dorottya
Eveli Kincső 7. a 2. Endreszné Veiland Viktória
Iskolai helyesírási verseny Gaschler Emma 5. b 1. Endreszné Veiland Viktória
Rák Máté 5. c 2. Németh Csilla Katalin
Hajdú Donát 5. b 3. Endreszné Veiland Viktória
Gaschler Máté 6. b 1. Endreszné Veiland Viktória
Alasztics-Nakagami Anna Noriko 6. a 2. Németh Csilla Katalin
Bernátzki Dóra 6. b 3. Endreszné Veiland Viktória
Bertalan Dániel 7. c 1. Nagy Marianna
Csuta Krisztián 7. c 2. Nagy Marianna
Simon András 7. b 2. Németh Csilla Katalin
Léner Rebeka 7. a 3. Endreszné Veiland Viktória
Szabó Hanga 8. b 1. Németh Csilla Katalin
Kovács Klára 8. a 2. Németh Csilla Katalin
Torda Bíborka 8. b 3. Németh Csilla Katalin

 

Városi versenyek 2016-17. tanév

Megnevezés Név/osztály Helyezés Felkészítő
Cholnoky Jenő Általános Iskolai Anyanyelvi Verseny Simon Dorottya 4. b

Szalai István 4. b

Németh Júlia  4. b

1. Sebestyénné Siki Eliza
Városi Népdaléneklési Verseny Biszak Júlia 2. a különdíj Fellenbeckné Finta Beáta
Kovács Veronika 4. b 2. Sebestyénné Siki Eliza

Kissné Cservenyák Judit

Kiss Róza 4. b 3. Sebestyénné Siki Eliza

Kissné Cservenyák Judit

Németh Borka 3. b 2. Kovács Anett

Kissné Cservenyák Judit

Elekes Anna 2. a 2. Horváth Dóra
Cholnoky Alapműveleti Verseny Bernátzky Dóra 6. b 17. Futtató Andrea
Lakatos Janka 6. b 20. Futtató Andrea
Miskey Zétény 5. a 6. Jávorka Tünde
Hajdú Donát 5. b 11. Németh Mária
Cziráki Csongor 8. a 3. Szijjártóné Hosoff Katalin
Baumann Kristóf 8. a 16. Németh Mária
Botev Logikaverseny Bertalan Dániel 7. c 3. Futtató Andrea
Baumann Kristóf 8. a 3. Németh Mária
Természettudományi vetélkedő városi levelező verseny Héninger Bendegúz 7. c 2.  
Simonyi Zsigmond Iskola által rendezett Anyanyelvi vetélkedő Léner Rebeka 7.a
Maróti Blanka 7.b
Bertalan Dániel 7.c
1. Németh Csilla Katalin
Veszprémi Érsekség és a Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola rajzversenye Szilágyi Anna 6.a 2.  
„Rajtunk is múlik”- természetismereti levelezős vetélkedő Szalai István 4.b 2. Sebestyénné Siki Eliza
Állatismereti  vetélkedő az állatkertben Simon Anna 7.b

Somlai Flóra 7.a

Kobán Kíra 7.a

Szöllőskei Dorka 7.a

Csuta Krisztián 7.c

Gáty Ábel 7.c

1. Szauer Istvánné
Veszprémi Virtuális Ipari Park fejlesztőverseny Csuta Krisztián 7.c 2. Hartmann-né Nagy Éva

 

Járási/megyei/regionális  versenyek 2016-17. tanév

Megnevezés Név/osztály Helyezés Felkészítő
Bendegúz Nyelvész Verseny Szalai Furzsina 1. b 5. Fenesné Máté Andrea
Szilágyi Zsófia 2. a 3. Fellenbeckné Finta Beáta
Biszak Júlia 2. a 7. Fellenbeckné Finta Beáta
Bertalan Dániel 7. c 5. Nagy Marianna
Egyházmegyei Szövegértés Verseny Ali Ábel 4. a 3. Mustóné Peller Ildikó
Bem Matematikaverseny Ali Ábel 4. a 8. Mustóné Peller Ildikó
Szalai Janka 2. b 10. Horváth Dóra

Kiszlingerné Szántó Diána

Gáty Gergely 5. c 8. Németh Mária
Bertalan Dániel 7. c 7. Futtató Andrea
Csuta Krisztián 7. c 9. Futtató Andrea
Gáty Ábel 7. c 6. Futtató Andrea
Baumann Kristóf 8. a 8. Németh Mária
Cziráki Csongor 8. b 4. Szijjártóné Hosoff Katalin
Diákolimpia megyei mezei futóverseny Szemán Kata 4. b 1. Varga Tünde
Megyei Irodalmi „Ki mit tud?” Varga Milán 2. b 1. Horváth Dóra
Sándor Kristóf 2. b 3. Horváth Dóra
Madarász Dániel 3. a 1. Molnárné Tóth Erzsébet
Gelencsér Ábel 5. b 1. Endreszné Veiland Viktória
Szabó Flóra 5. a 3. Endreszné Veiland Viktória
Miskey Bendegúz 8. b 1. Szilágyiné Rezessy Dorottya
saját mű kategóriában Szűcs Villő 7. c 1. Nagy Marianna
Kovács Klára 8. a 2. Szilágyiné Rezessy Dorottya
Szabó Hanga 8. b 3. Szilágyiné Rezessy Dorottya
Kovács Anett 5. b különdíj Endreszné Veiland Viktória
Márkói Járási Szavalóverseny Polányi Levente 1. b 2. Fenesné Máté Andrea
Madarász Dániel 3. a 3. Molnárné Tóth Erzsébet
Szabó Csoma 5. c 2. Endreszné Veiland Viktória
Gelencsér Ábel 5. b 3. Endreszné Veiland Viktória
Frank Annamária 8. b 1. Szilágyiné Rezessy Dorottya
Megyei Olvasópályázat Szilágyi Zsófia 2. a 1. Fellenbeckné Finta Beáta
Tudásbajnokság Matematika Földesi Balázs 2. a 4. Barabás Andrea
Bendegúz Tudásbajnokság Matematika Rochlitz Júlia 5. c 11. Németh Mária
Molnár Eszter 6. a 12. Szijjártóné Hosoff Katalin
Molnár Dániel 5. c 10. Németh Mária
Tudásbajnokság Környezetismeret Földesi Balázs 2. a 4. Fellenbeckné Finta Beáta
Tudásbajnokság Szövegértés Szalai Flóra 2. b 6. Horváth Dóra
Területi Kézilabda Bajnokság Barta Borbála 4. a 1.  
Medve Szabadtéri Matekverseny Lakatos Janka 6. b

Farkas Eszter 6. b

Harhai Ágnes 6. b

27. arany Futtató Andrea
Gerstmár Júlia 6. b 34. arany Gerstmárné Takács Beatrix
Tehel Vivien 7. b

Simon Anna 7. b

Berhidai Kincső 7. b

31. arany Futtató Andrea
Megyei Sudoku Verseny Guba Ákos 5. c 7. Németh Mária
Gáty Gergely 5. c 26. Németh Mária
Harhai Ágnes 6. b 12. Futtató Andrea
Makó Krisztián 6. a 28. Futtató Andrea
Kobán Kíra 7. a 11. Jávorka Tünde
Cziráki Csongor 8. b 24. Szijjártóné Hosoff Katalin
Czaun Dóra 8. b 4. Szijjártóné Hosoff Katalin
Bolyai Matematika Csapatverseny Lakatos Janka 6. b

Bernátzky Dóra 6. b

Harhai Ágnes 6. b

Farkas Eszter 6. b

10. Futtató Andrea
Rochlitz Júlia 5. c

Guba Ákos 5. c

Gáty Gergely 5. c

Hajdú Donát 5. b

14. Németh Mária
Császár Elemér Természettudományos Csapatverseny Kovács Klára 8. a

Baumann Kristóf 8. a

Cziráki Csongor 8. b

2.  
Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny regionális forduló Bertalan Dániel 7. c 1. Hartmann-né Nagy Éva
Csuta Krisztián 7. c 2. Hartmann-né Nagy Éva
Gáty Ábel 7. c 4. Hartmann-né Nagy Éva
Simonyi Zsigmond Országos Anyanyelvi Verseny megyei forduló Szabó Hanga 8. b 4. Németh Csilla Katalin
Hevesy György Kémiaverseny megyei forduló Bertalan Dániel 7. c 1. Német Mária
Csuta Krisztián 7. c 3. Német Mária
Gáty Ábel 7. c 4. Német Mária
Cziráki Csongor 8. b 4. Német Mária
„Tiszán innen, Dunán túl” népdaléneklési minősítő verseny Havér Sára 7. a

Kiss Anna 6. b

kiemelt arany Baksa Kata
Havér Sára 7. a arany Baksa Kata
Szent István Római Katolikus Általános Iskola rajzversenye Döbröntei Dóra 3. a 2. Szitás Péter
Csizmadia Zsombor 8. b 3. Szitás Péter
Bolyai Országos Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló Kovács Klára 8.a

Szabó Hanga 8.b

Kiss Barnabás 8.b

Cziráki Csongor 8.b

2. Németh Csilla Katalin

Nagy Marianna

Maróti Blanka 7.b

Léner Rebeka 7.a

Igaz Barnabás 7.b

Bertalan Dániel 7.c

2. Németh Csilla Katalin

Nagy Marianna

Angol Nyelvi Tanulmányi Verseny Bertalan Dániel 7. c döntőbe jutott Simonné Bujdosó Viktória
Országos Német Nyelvi Verseny Léner Rebeka7. a 11. Futtató Andrea
XXV. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei forduló Bertalan Dániel 7. c 1. Hetyési Judit
Csuta Krisztián 7. c 8. Hetyési Judit
Igaz Gábor Barnabás 7. b 8. Hetyési Judit
Gáty Ábel 7. c 10. Hetyési Judit
Szabó hanga 8. b 2. Hetyési Judit
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismeret i Verseny megyei forduló Kovács Brúnó 7. c 5. Varga Tünde

Hetyési Judit

Szijjártó Áron 6. b 8. Hetyési Judit
Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei forduló Kovács Klára 8. a 1. Szauer Istvánné
Megyei Labdarúgás Diákolimpia 3. korcsoport 5-6-7.osztályosok 2. Halmay György
Gergely-napi Művészeti fesztivál 3. osztályos néptánccsoport arany Vastag Richárd

Nagy Marianna

Szerencsi Noémi

„Húzd keresztül!” Regionális Néptánc Fesztivál 4. osztályos néptánccsoport ezüst

 

Vastag Richárd

Nagy Marianna

Szerencsi Noémi

továbbképzős csoport ezüst és különdíj Vastag Richárd

Nagy Marianna

 

Diákolimpia  Atlétika megyei döntő Barta Eszter 7. b kislabda hajítás 4. Varga Tünde

Finta Péter

Székelyhidi Zalán 7. c súlylökés 6.
Csizmadia Zsombor 8. b súlylökés 5.
Harhai Péter 4. b többpróba 1.
Szemán Kata 4. b többpróba 1.
Torda Csenge 4. b 60 m síkfutás 4.
Torda Csenge 4. b távolugrás 4.
Molnár Luca 7. c 60 m síkfutás 9.
Diákolimpia Úszás Megyei döntő Vígh Olivér 2.b hátúszás 2. Varga Tünde

Finta Péter

Vígh Olivér 2.b gyorsúszás 2.
Molnár Eszter 6.a váltó 2.
Eveli Benigna 5.b váltó 2.
Horváth Írisz 6.a váltó 2.
Szabó Flóra 5.a váltó 2.
Fábry Csanád 5.a 7.
Németi Zsóka 5.b hátúszás 2.
Németi Zsóka 5.b mellúszás 1.
„ Bakony virágai” megyei szóló táncverseny Varga Milán 2. b szóló táncos díj  
 

Diákolimpia megyei mezei futóverseny

II. korcsoport

Szilágyi iskola csapata

 

Szemán Kata 4.b

 

1.

 
Kerékgyártó Dóra 5.c  
Kerékgyártó Zsófia 3. b
Gaschler Emma 5.b
Tájfutás- megyei verseny- II. korcsoport-egyéni Gaschler Emma 5.b 1.  
„Tiszán innen, Dunán túl” megyei  népdaléneklési minősítő verseny szóló kategória Havér Sára 7.a arany minősítés Baksa Kata

 

Országos versenyek 2016-17. tanév

Megnevezés Név/osztály Helyezés Felkészítő
Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen Környezetismeret Kovács Ágoston 2. a 4. Fellenbeckné Finta Beáta
Kovács Veronika 7. Sebestyénné Siki Eliza
Diákolimpia országos mezei futóverseny 1500 m

II. korcsoport

Szilágyi iskola csapata

Gaschler Emma 5. b

Kerékgyártó Dóra 5. c

Kerékgyártó Zsófia 3. b

Szemán Kata 4. b

3. Varga Tünde
Diákolimpia országos mezei futóverseny 2000 m Horváth Írisz 6. a

Maróti Blanka 7. b

Molnár Luca 7. c

Szemán Kitti 6. b

Torda Csenge 6. b

6. Varga Tünde
Bolyai Országos Anyanyelvi Csapatverseny Kovács Klára 8.a

Szabó Hanga 8.b

Kiss Barnabás 8.b

Cziráki Csongor 8.b

1. Németh Csilla Katalin

Nagy Marianna

Maróti Blanka 7.b

Léner Rebeka 7.a

Igaz Barnabás 7.b

Bertalan Dániel 7.c

18. Németh Csilla Katalin

Nagy Marianna

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny Bertalan Dániel 7. c 2. Hartmanné Nagy Éva
Csuta Krisztián 7. c 5. Hartmanné Nagy Éva
XXV. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny Bertalan Dániel 7. c 5. Hetyési Judit
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Bertalan Dániel 7. c 7. Németh Mária
„Szárnyaló” Népdaléneklési Verseny országos döntő Havér Sára 7. a arany Baksa Kata
Harmatcsepp Tanulmányi Verseny szövegértés Ali Ábel 4. a 1. Mustóné Peller Ildikó
Nemzetközi Kézilabda Kupa Hajdu Donát 5. b 1.  
XI. Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntő Sziránszki Zsófia 5. b kiemelt nívódíj  
Herman Ottó Országos Biológia Verseny országos Kovács Klára 8. a 1. Szauer Istvánné
„ Mi fán terem?”- Szivárvány híd levelezős csapatverseny Csuta Dóra 7.c

Csuta Krisztián 7.c

Gáty Ábel 7.c

Héninger Bendegúz 7.c

5. hely Nagy Marianna
„ Tiszán innen, Dunán túl”Országos Népdaléneklési Verseny Havér Sára 7. a arany minősítés Baksa Kata
„ Tiszán innen, Dunán túl”Országos Népdaléneklési Verseny Kiss Anna 6. b  arany minősítés Baksa Kata
Diákolimpia országos Úszás döntő Németi Zsóka 5.b 7.  
Asztalitenisz Országos Döntő Gárdonyi Nóra 8.b 5.  
Baumann Kristóf 10.
Tájfutás- országos döntő- II. korcsoport-egyéni rövidtáv Gaschler Emma 5.b 3.  
Tájfutás- országos döntő- II. korcsoport-egyéni normáltáv Gaschler Emma 5.b 2.
2015/2016-os tanév
2014/2015-ös tanév
2013-2014-es tanév